Vložit inzerát

APLIKAČNÍ INŽENÝR

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí, perfektním zázemím a špičkovým produktem hledá APLIKAČNÍHO INŽENÝRA/KU!
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte VŠ vzdělání v oboru elektro a ovládáte anglický jazyk? Neváhejte a kontaktujte nás!
Náplň práce:
* spolupráce na vývoji součástek výkonové elektroniky, IGBT, SiC a výkonových modulů
* vyhodnocování parametrů prototypů v laboratoři i v reálné aplikaci
* navrhování evaluační desky pro zákazníky
* tvorba technické dokumentace a článků
* účast na definování nových produktů
* podpora zákazníků a týmů ve firmě

Požadavky

* VŠ vzdělání v elektro oboru
* komunikativní znalost AJ
* znalost elektroniky
* VÝHODOU: praktické zkušenosti s měřením
* komunikační a prezentační dovednosti

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek