Vložit inzerát

Zkušební elektrotechnik - náborový příspěvek 20.000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti elektro a ideálně přímo jako Zkušební elektrotechnik a vyhlášku 50/6? Lákala by Vás práce ve stabilní společnosti a převážně na ranní směnu? Nevadí Vám případně občasné cestování?

Šanci dáváme i šikovným absolventům - tak neváhejte a přihlašte se. Jsme ochotni Vás zaučit.

Hlavní náplní práce bude:
- Vypracování zkušebních plánů a programů
- Řízení skupiny montérů, kteří provádějí vlastní zkoušení
- Řešení případných závad, nedostatků a podávání reklamací
- Opravy zjištěných závad

Požadavky

- Elektrotechnické vzdělání
- Zkušenosti v oblasti elektro, či na odbobné pracovní pozici
- Vyhláška min. 50/6 - možnost i obnovit
- Ochotu pracovat 1x za 3 týdny na odpolední směnu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek