Vložit inzerát

SPECIALISTA NÁKUPU- vhodné také pro absolventy

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás oblast nákupu a anglický jazyk? Chcete pracovat pro stabilní strojírenskou společnost a být denně v kontaktu se zahraničními dodavateli?

Pokud ještě zkušenosti v této oblasti nemáte, ale máte technické vzdělání a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, i Vy máte šanci. Jsme ochotni nadějné absolventy do problematiky zaučit.

Co můžete od této pracovní pozice očekávat?
- Zastřěšování nákupu přidělených komodit pro výrobu
- Řízení objednávek
- Jednání s dodavateli ohledně termínů a řešení případných kvalitativních problémů s dodávkami
- Spolupráce se strategickými nákupčími, zejména na výběrových řízeních

Byla by tato pozice pro Vás zajímavá? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Tešíme se na Váš životopis.

Požadavky

- min SŠ vzdělání
- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Zkušenost z výrobní společnosti
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Schopnost práce v MS Office - zejména v Excel
- Samostatnost a chuť se učit novým věcem
- Vhodné také pro absolventy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek