Vložit inzerát

SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY l STROJÍRENSTVÍ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pracujte pro jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji - výrobní společnost - která je dobře dostupná jak z Pardubic, tak z Hradce Králové!

Pokud chcete poskytovat technické poradenství v oblasti závad, pak je pozice SPECIALISTA/KA TECHNICKÉ PODPORY pro Vás naprosto ideální!

Čeká Vás:

- poskytování technické podpory servisům
- zajištění technické asistence v servisech
- kontrola poskytnutých technických řešení
- správa technických problémů, analýz, testů vozidel, oprav

Požadavky

- technické vzdělání
- praktické zkušenosti v elektro oblasti
- vyhláška 50 – paragraf 5 a výše
- znalost anglického jazyka
- orientace v elektrických schématech
- ochota cestovat do zahraničí
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek