Vložit inzerát

Logistik s AJ nebo NJ - až 65 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás logistika a chcete mít práci různorodou?

Hledáte přátelský kolektiv a příznivé pracovní prostředí?

Na co se u nás můžete těšit?
- Plánování dodávek materiálu od dodavatelů v závislosti na odvolávkách výroby
- Vyhodnocení a optimalizaci dodavatelské spolehlivosti
- Zodpovědnost za nastavení systému objednávek a dopravy
- Kontrolu stavu zásob dle stanovených cílů a účast na inventurách
- Aktivní spolupráci na řízení náběhu a výběhu dílů, které podléhají inženýrským změnám

Co je výhodou, když se připojíte k našemu týmu?
Budete pracovat pro společnost, která je špičkou ve své oblasti a zároveň budete mít možnost kariérního růstu, který vždy podporujeme.

Požadavky

- Praxi na obdobné pozici: Koordinátor logistiky, Logistik, Disponent, Plánovač materiálu
- Praxe z výrobní společnosti
- Zkušenosti v automotive velkou výhodou
- Pokročilá znalost MS office Excel
- Znalost anglického jazyka nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek