Vložit inzerát

LOGISTICKÝ DISPONENT - 1 směna

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímá Vás logistika jako komplex činností?

Chcete mít práci různorodou a případně mít možnost učit se i nové oblasti v logistice a plánování výroby?

Jako logistický disponent budete mít na starosti komunikaci s zákazníky i dodavateli. Budete zpracovávat objednávky zákazníků, zajišťovat materiál pro výrobu a tvořit výrobní plán. Zároveň budete tvořit podklady pro vývoz a sledovat skladové zásoby a obrátkovost materiálu.

Neváhejte vplout do sféry logistiky - u nás získáte komplexní znalost interní logistiky a dispozice a budete mít i možnost kariérně růst.

Tato pozice je vhodná i pro absolventy s ochotu se učit nové věci a komunikativní znalostí anglického nebo německého jazyka.

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ
- Zkušenosti z oblasti dispozice, nákupu či logistiky
- Praxe z výrobní společnosti velkou výhodou
- Znalost MS Office
- SAP výhodou
- Pečlivost, flexibilita, logické myšlení

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek