Vložit inzerát

Projektový inženýr - náběh nových projektů

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Láká Vás pracovat na zcela nových projektech ještě před tím, než jdou do sériové výroby?

Pojmy jako jsou fáze projektu, změnové řízení a kvalita výroby Vám nejsou cizí? Dokážete využívat anglický jazyk pro komunikaci se zákazníkem?

Pokud Vás pozice zaujme a zatím máte pouze krátké zkušenosti v oblasti projektů ale dále chcete směřovat do projektového managementu, i tak nám o sobě dejte vědět.

Co bude hlavní pracovní náplní?
- Koordinace náběhu výroby nových projektů
- Zajišťování podkladů ke svěřeným projektům
- Nastavení procesu v před sériové fázi
- Koordinace změnového řízení v rámci před série i série
- Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky

- Technické vzdělání velkou výhodou
- Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Orientace v oblasti projektového managementu
- Komunikativní anglický jazyk
- MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek