Vložit inzerát

HR SPECIALISTA| smlouva na neurčito| až 60 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš znalost v HR ideálně z výrobní firmy?
Baví Tě kombinace HR agendy spolu s nábory a částečně také mzdovou problematikou?
Máš znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1?

Jsou-li tvé odpovědi ANO, rozhodně čti dál.

Co Ti můžeme nabídnout?

Uplatnění zkušeností v oblasti personalistiky a další vzdělávání v této sféře, aktivní využití anglického jazyka + možnost pracovat v přátelském kolektivu.

Smlouvu na dobu neurčitou!

Budeš mít na starosti personální agendu, komunikaci se zaměstnanci, komunikaci s různými institucemi, reporting, přípravu podkladů pro mzdy, účast na náborech na THP pozice a mnoho dalšího...

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
- Znalost anglického jazyka na úrovni B1
- Praxe z výrobní společnosti velkou výhodou
- MS Office - důraz na Excel
- Orientace v zákoníku práce

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek