Vložit inzerát

Inženýr projektové kvality

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete v oblasti kvality výrobní společnosti a vyhovuje Vám oblast projektové kvality?

Jako Inženýr projektové kvality budete zodpovídat za nastavení celého systému kvality u nových projektů. Na starosti budete mít projektovou kvalitu pro našeho klíčového zákazníka.

Hlavní zodpovědnosti:
- Komunikace se zákazníkem a interním týmem kvality
- Vedení APQP výstupů výrobních lokalit
- Potvrzení dokončení dokumentů kvality
- Plánování kvality
- Potvrzení dokončení dokumentace PPAP
- Kontrola začlenění specifických požadavků zákazníka do plánu kvality

Požadavky

- Min. bakalářské vzdělání technické
- Minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení kvality v automotive průmyslu
- Komunikativní anglický jazyk
- Zkušenosti se zaváděním nových projektů do výroby
- Orientace s nástroji kvality jako jsou APQP a PPAP

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek