Vložit inzerát

SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme Specialistu dodavatelské kvality, který bude mít na starosti tyto úkoly:

Spolupráce s dodavateli při implementaci skupinových standardů a kontrola jejich dodržování
Definování klíčových vlastností produktů ve spolupráci s inženýringem
Podpora kvalifikace dodavatelů a vývoj nástrojů kvality
Monitorování a řešení problémů s dodanými díly ve spolupráci s odbornými pracovišti
Spolupráce s týmy napříč společností
Schvalování dodavatelských komponentů a zajištění kvality nakupovaných dílů
Kontrola termínů a technických specifikací

Požadavky

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru
Minimálně 3 roky praxe v oblasti kvality v relevantním odvětví
Zkušenost s interními audity výhodou
Znalost anglického a českého jazyka, němčina výhodou
Pokročilá znalost MS Office
Znalost ISO 9001, IRIS výhodou
Schopnost číst a porozumět technické dokumentaci
Ochota cestovat, včetně zahraničí
Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 53000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek