Vložit inzerát

Inspektor vstupní kvality - šance pro absolventy

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pečlivost a smysl pro detail - základní osobnostní předpoklady pro tuto pracovní pozici.

Jako Inspektor vstupní kvality budete zodpovídat za kvalitu vstupního materiálu. Budete pracovat s nástroji kontroly kvality.

Budete uvolňovat a evidovat díly pro výrobu, tvořit analýzy neshodných dílů. Budete také řešit reklamace dodaných dílů a komunikovat s dodavateli.

Šanci dáváme těm, kteří již mají zkušenosti s prací v úseku kvality nebo mají chuť se do tohoto procesu zaučit.

Absolventi také vítání. Dáme Vám prostor nastartovat kariéru!

Požadavky

- Technické vzdělání výhodou
- Znalost nástrojů kvality
- MS Office - Excel
- Praxe z výrobní společnosti výhodou
- Ochota učit se nové věci
- Ochota pracovat ve 2-směnném provozu
- Šance také pro absolventy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek