Vložit inzerát

INSPEKTOR/KA KVALITY

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do strojírenské společnosti přijmeme nového kolegu/kolegyni do oddělení Kvality -pozice INSPEKTOR/KA KVALITY.

- Kontrola vyráběných dílů s technickou dokumentací a zajištění shody výrobků s výkresem.
- Vedení dokumentace o měření.
- Řešení neshodných výrobků ve spolupráci s dalšími odděleními.
- Účast na vstupních školeních zaměstnanců v oblasti měření a vizuální kontroly
- Provádění kontrolních měření, metodické vedení operátorů v oblasti měření
- Prohlubování znalostí v oblasti jakosti a systému kvality
- Základní komunikace se zákazníky v oblasti schvalování výjimek na neshodné výrobky
- Provádění vstupní kontroly dílů a materiálových certifikátů

Požadavky

- SŠ vzdělání, technického zaměření výhodou
- min.2 roky praxe technické pozici ve výrobní strojírenské společnosti (práce s výkresovou dokumentací a přesnými měřidly podmínkou), nebo alespoň 1 rok na pozici kontrolora kvality ve výrobní strojírenské společnosti

Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí-pátek)

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 28000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek