Vložit inzerát

KOORDINÁTOR LOGISTIKY| I PRO JUNIORY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zodpovědný/á, spolehlivý/á a mluvíš plynně anglicky? Baví tě zajišťovat hladký průběh logistiky? Máš alespon krátkou praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici?
Pak hledáme právě Tebe!
Co Tě čeká a nemine:

- Řízení logistiky dovozu a vývozu.
- Dodržování dodacích termínů a komunikace s partnery.
- Komunikace s výrobou, práce v plánovacím systému a kontrola dokladů.
- Plynulá anglická konverzace na denní bázi.

Požadavky

Hledáme:

-Motivovaného/ou kolegu/yni s ideálně středoškolským vzděláním ekonomického nebo technického směru.
- Osobu se zkušenostmi v oblasti logistiky, ať už se jedná o dopravu, export či komunikaci s dopravci.
- Kandidáta/ku s plynulou angličtinou v písemné i mluvené formě.
- Uživatele/ku MS Office, který/á se v tomto programu bez problémů orientuje.
- Spolehlivého/ou a pečlivého/ou kolegu/yni, který/á se nebojí učit novým věcem.

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek