Vložit inzerát

KVALITÁŘ| PROCESY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Procesy ve výrobní společnosti Vám nejsou cizí? Kvalita je u Vás na prvním místě? Angličtina není problém? Pak jste náš kandidát!
Budete mít na starosti:
- Zavádění novinek dle APD (APQP).
- Zlepšování výrobních procesů a hledání úspor.
- Hodnocení testů a chybovosti.
- Tvorba dokumentace a reportů pro oddělení kvality.
- Komunikace se zákazníky/dodavateli (reklamace, vzorkování).
- Dodržování norem ISO (9001, IATF 16949, 14001, 45001, 50001).
- Naplňování cílů a politiky integrovaného systému.

Požadavky

- Středoškolské vzdělání- technický směr výhodou
- Minimálně 1 rok praxe na podobné pozici
- Základní techniky kvality (MSA, statistické metody, 8D Report, PPAP atd.)
- Systémy ISO (9001, IATF 16949, 14001, 45001, 50001)
- Práce s PC (MS Office)
- Anglický jazyk (komunikativní)
- Výhodou praxe se vstřikováním plastů

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek