Vložit inzerát

Barman/ka

Triglaus Gastro Group s.r.o.
Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Nezáleží

Náplň práce

Dobrý den,
Potrefená Husa v Hradci Králové hledá nové kolegy na pozici barman/ka.
Potrefená Husa sídlí na Velkém náměstí v centru města. Zakládáme si na kvalitě jídla a servisu. Jídlo je čerstvé a většinu pokrmů si vyrábíme sami. Celý koncept je založený od pivovaru Staropramen a v celé České republice se nachází 29 restaurací.

Nabízíme:
Benefity, přátelský kolektiv, pravidelný příjem, osobní rozvoj a školení.

Náplň práce:
Budeš přijímat objednávky z placu od kolegů, výroba drinků a organizování baru.

Pracoviště: Špitálská 105, Hradec Králové
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný, Zkrácený
Min. vzdělání: Základní
777429638

Požadavky

Proaktivní přístup, spolehlivost, praxe v oboru výhodou (není nutností)

Místo pracoviště

špitálská 105 Hradec Králové 50003

Informace o pozici

  • Triglaus Gastro Group s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství
  • Požadované vzdělání: Entry
  • Plat: 25000 - 35000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží