Vložit inzerát

OBCHODNÍ ŘEDITEL | OLOMOUC | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte prokazatelnou praxi ve vedení obchodního týmu? Dokážete rozvíjet nejen svěřený tým ale i obchodní strategii celé firmy?
Chcete se podílet na projektech vedoucích k zefektivnění procesů?
Domluvíte se k tomu anglicky?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Olomouci hledáme OBCHODNÍHO ŘEDITELE!

Vaší náplní práce bude:
- vedení obchodního oddělení
- zodpovědnost za retailovou i výrobní část
- zodpovědnost rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
- zodpovědnost za nastavení a plnění obchodních cílů
- vedení svěřených projektů

Požadavky

- VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
- komunikační úroveň AJ
- analytické myšlení
- schopnost strategicky rozvíjet obchodní oddělení firmy
- zkušenost s implementací obchodních strategií
- zkušenost s expanzí firmy na nové trhy

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek