Vložit inzerát

Obchodní zástupce|západní Čechy| až 100 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi rozený obchdoník/obchodnice a zároveň máš přehled v oblasti strojírenství? Máš již zkušenost s komunikací s klienty a prodejem technického produktu?

Právě hledáme kolegu/ kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro region západní Čechy.

Hlavní pracovní náplň:
- péče o svěřené klienty, menší část také hledání nových obchodních příležitostí
- tvorba obchodních a marketingových trategií ve svěřeném regionu
- mapování situace na trhu
- tvorba návrhů řešení pro zákazníky
- spolupráce na tvorbě nabídek

K pozici je k dispozici služební vůz, který je i pro soukormé účely. Většinu času obchodní zástupce tráví na schůzkách s klienty, zbytek času pracuje z domova.

Výhodou je znalost v oblasti plastařiny, případně zkušenosti z nástrojárny, lisovny, apod.

Možnost práce také jako OSVČ!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
- Praxe na obdobné pracovní pozici a orientace v oblasti obchodu
- Pro-zákaznický přístup, obchodní talent
- Flexibilita
- Přehled v oblasti strojírenství
- Samostatnost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek