Vložit inzerát

MISTR | 3 SMĚNY

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Obsazuje se nová pozice MISTRA!

Máte zkušenosti z výrobní společnosti Automotive na pozici Supervizora/Mistra?

Tak to čekáme právě na Tebe!

Co Vás na pozici čeká?

- řízení a organizace práce na vymezeném technologickém úseku
- zajišťování, dodržování pracovní a technologické kázně
- organizace dělby práce, zajišťování odměňování a prvotních personalistických úkonů na svěřeném úseku
- zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce
- vedení a motivace svých podřízených včetně přípravy tréninkových plánů
- kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
- provádění pravidelných kontrol a auditů na svěřeném úseku
- dohled a vyžadování provádění AU a TPM na strojním a pomocném zařízení
- účast při modernizaci a vylepšování strojů

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe min. 3 roky na pozici SUPERVISORA / MISTRA výroby v Automotiv
- projektové znalosti a dovednosti výhodou
- znalost systémového a strukturovaného řešení problémů, spolupráce a nastavování optimalizace a standardizace procesů
- znalosti v oblastech 5S, KAIZEN
- zkušenosti se systémem SAP
- angličtina výhodou
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek