Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR | AJ | 60 000 KČ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Fungující procesy jsou pro úspěch společnosti základním kamenem! My jsme úspěšní a rozhodně to nechceme měnit! Proto hledáme někoho, kdo má zkušenosti s procesním inženýrstvím, zaváděním nových projektů do výroby a je technický typ!

Na Tobě bude rozjet projekt, vybrat dodavatele, spolupracovat s ostatními odděleními. Očekáváme od Tebe tvůrčí a inovativní přístup v rámci výrobních technologií, spolupráci a kooperaci s oddělením kvality!

Chceš se stát platným článkem naší výroby? Zašli nám svůj životopis!

Požadavky

Min SŠ vzdělání technického směru
AJ na velmi dobré úrovni
Zkušenost z automotive prostředí
Zkušenost s FMEA, APQP
Výhodou praxe s projektovým řízením a technologiemi vstřikování plastů a forem

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek