Vložit inzerát

DAŇOVÝ SPECIALISTA | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušeným daňovým specialistou/specialistkou? Cítíš se v oblasti daní jako rybe ve vodě? Domluvíš se anglicky?

Tak hledáme právě tebe!

Na pozici DAŇOVÝ SPECIALISTA/DAŇOVÁ SPECIALISTKA bude tvým úkolem:
- Pravidelná revize transakcí z hlediska zdanění právnických subjektů
- Sestavování daňových přiznání týkajících se příjmů právnických subjektů
- Řešení situací týkajících se DPH a dalších menších daní včetně zpracování příslušných daňových dokumentů
- Spolupráce s účetním týmem
- Častá komunikace s daňovými poradci
- Identifikace potenciálních daňových rizik a návrh opatření k jejich minimalizaci

Požadavky

- min. SŠ ekonomického zaměření
- anglický jazyk na komuniktivní úrovni
- předchozí praxe v daňové oblasti - znalost problemtiky, nálažité legislativy a postupů
- Dobrá znalost MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek