Vložit inzerát

NÁKUPČÍ S AJ | 50 000 KČ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Otevíráme dveře pro zkušeného nákupčího, který má praxi v oblasti automobilového průmyslu a angličtina je pro něj denním chlebem. Chcete se přidat do naší party? Pošlete nám CV!

Vaše práce u nás bude zahrnovat:

* Zabezpečení dostupnosti předsériových komponentů a materiálů
* Koordinaci výběrových řízení dodavatelů s projektovými týmy
* Udržování obchodních vztahů s dodavateli, včetně cenových a kapacitních jednání
* Řízení agendy kooperantů na základě interní kalkulace
* Účast na výběrových řízeních a cenových jednáních s dodavateli obalového materiálu
* Hodnocení stávajících dodavatelů s cílem najít nové a generovat úspory
* Přípravu podkladů pro reporting a zpracování nákupních dat s oddělením controlingu
* Účast na výběrových řízeních u outsourcovaných projektů, včetně objednávání a prověřování životnosti a kapacity
* Přinášení a realizaci nápadů na zlepšení a efektivizaci nákupního procesu

Požadavky

* SŠ vzdělání
* AJ na úrovni B2
* Zkušenost z automotive prostředí
* Znalost MS Office
* Komunikativnost a analytické myšlení

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek