Vložit inzerát

ELEKTRO KONSTRUKTÉR/KA l PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste akční a toužíte po skutečné kariérní příležitosti?

Jste ABSOLVENT/KA a hledáte práci, která vás bude bavit?

Stabilní rodinná firma zabývající se vývojem a výrobou elektrotechnických přístrojů, hledá ambiciózní a talentované uchazeče v Praze na pozici:

ELEKTRO KONSTRUKTÉR/KA

Na pozici Vás čeká..

- tvorba projektové dokumentace systémů
- aplikace a oživování řídících systémů (v sídle firmy i u zákazníků – Evropa, Asie)
- management projektů
- komunikace se zákazníky
- spolupráce na vývoji a inovaci řídícího systému

Požadavky

- VŠ elektrotechnické, příp. související (mechatronika,…)
- aktivní znalost AJ
- znalost prostředí E-plan a TIA portal výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- ochotu učit se nové věci
- samostatnost, zodpovědnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek