Vložit inzerát

Nákupčí s NJ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Nákupčí pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost sídlící v Praze.

* Kompletní správa nákupu technických komponentů a náhradních dílů pro nové i současné projekty dle požadované specifikace
* Porovnání a zpracovnání nabídek od dodavatelů, jejich zadávání do systému SAP
* Zajištění dodržení cílů materiálových nákladů u nakupovaného materiálu
* Komunikace a vyjednávání s dodavateli a jejich pravidelné hodnocení a evaluace
* Spolupráce na nastavení nákupních procesů a jejich následná mplementace
* Koordinace nákupních procesů ve spolupráci s logistikou a kvalitou
* Sledování dodacích termínů a případné vyjednávání s dodavateli

Požadavky

* Zkušenostii v oblasti technického nákupu
* Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
* Znalost programu SAP
* Komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem), znalost angličtiny je výhodou
* Výborné komunikační dovednosti, schopnost komunikace v obchodním styku na profesionální úrovni (písemně i ústně)
* Proaktivitu, důslednost a smysl pro detail, odolnost vůči stresu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek