Vložit inzerát

DEVELOPER VHDL | 90 000 Kč

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsou ti známé technologie VHDL a FPGA? Programuješ řídící systémy pro HW?

V tom případě jsi přesně náš člověk!

Pro nový projekt hledáme posilu, která převezme technologické otěže a povede vývoj projektu dopředu.

Co bude náplní práce?

* návrh algoritmů digitálního zpracování modulovaných signálů dle požadavků
* implementace a testování algoritmů na FPGA platformách portace a integrace IP core třetích stran na FPGA platformách
* spolupráce s vývojáři HW a embedded SW při oživování a testování
* zpracování části výrobní dokumentace

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání technické zaměření (ideálně elektro)
* znalost VHDL a práce s FPGA (ideálně Xilinx)
* schopnost návrhu, implementace a testování algoritmů digitálního zpracování signálů
* anglický jazyk na pasivní úrovni pro psaní technické dokumentace

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek