Hledáme nadšené absolventy a absolventky technických oborů! | 37 000 Kč + bonusy

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme jednotlivce, kteří touží po neustálém vzdělávání a získávání dovedností v práci s kariérním růstem, která dává smysl. Nabízíme kompletní zaškolení na pozici zkušebního technika - tréninkový program trvající 1-2 roky. To zahrnuje cestování po Evropě, ale i po celém světě.

Hledáme zodpovědné jedince, kteří mají komunikativní znalost angličtiny a technický backround – ať už vzdělání, praxe, nebo jako koníček. Tato pozice je ideální pro ty, kteří chtějí investovat do své budoucnosti, být součástí skvělého zaškolovacího programu a vybudovat si jméno v technickém odvětví!

Pokud jste připraveni vzít osud své kariéry do svých rukou a chcete vidět kus světa, přihlaste se a využijte této výjimečné příležitosti!

Požadavky

- SŠ vzdělání ideálně technického směru
- manuální zručnost
- AJ na komunikativní úrovni
- ochota cestovat

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 37000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek