Vložit inzerát

ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO ODD. | 30 HOD. TÝDNĚ | BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme novou posilu do Brněnského týmu na pozici Asistent/ka oddělní zákaznické logistiky.

Pracovat budeš na částečný úvazek – 30 hodin týdně, což je ideální i pro flexibilní rodiče s dětmi nebo studenty. Nástup je možný okamžitě!

Toto oddělení má na starosti prodej a logistiku nejenom stojů, ale i náhradních dílů a servis s tím spojený.

Co bude Tvou náplní práce?
- Komunikace a udržování vztahů s prodejci a zákazníky
- Zpracovávání žádostí, monitorování nevyřízených prodejů, zajištění řádné komunikace a správa objednávek
- Podpora prodejního a servisního oddělení
- Zpracovávání faktur a další administrativní agenda

Požadavky

Jaký by jsi měl/a být:
- Proaktivní, energická osoba
- Mít dobré komunikační a organizační schopnosti
- Výhodou je zkušenost se zpracováváním nabídek, fakturace, ale není to nutnost, vše Tě naučíme
- Nebát se komunikovat v angličtině – nutná znalost B1-B2
- Pokročilá znalost Word, Excel
- Nezaleknout se toho, že toho může být občas hodně :)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 25000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek