Vložit inzerát

Technik údržby - elektrikář s vyhl. 50 §7 (m/ž)

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete s novým rokem vyrazit vstříc i nové pracovní příležitosti? Směny jsou něco, co Vás v práci neporazí? Umíte si představit, že máte v agedně:

- zodpovědnost za údržbu a opravy
- zajištění nepřetržitého a efektivního provozu
- sdílet s týmem poznatky
- podporovat zlepšování
- zaškolovat nováčky
- přejímka nového vybavení
- občasná administrativa – záznamy o kontrolách, náhradních dílech aj.
- zodpovědnost za identifikaci rizik zařízení
- navrhování plánů pro zlepšení rizik

pak jste náš člověk!

Požadavky

Jaké předpoklady vyhledáváme na pozici Technik údržby?

- vzdělání technického směru
- praxi na obdobné pozici nejméně 3 roky
- průkaz elektrikáře pro údržbu slaboproudých / vysokonapěťových zařízení
- orientaci v technických elektrických výkresech
- pečlivost a přesnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- odolnost vůči stresu výhodou :)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek