Vložit inzerát

DAŇOVÝ MANAŽER | AJ | možnost HO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti v Brně hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici DAŇOVÉHO MANAŽERA. Pokud se v této oblasti již nějakým rokem pohybujete, mluvíte anglicky a třeba i trochu německy, pak jste vřele vítáni! :)

Náplň práce:

- správa daňové činnosti firmy v ČR
- připravovat dokumentaci k převodním cenám
- spolupráce s Německou a Rakouskou skupinou zodpovědnou za zpracování daní
- poskytování daňového poradenství
- pomáhat při tuzemských a zahraničních daňových auditech
- informační podpora interním oddělením
- pomáhat při přípravě výpočtů splatné a odložené daně (IFRS) v roční účetní závěrce společně s oddělením controllingu
- poskytovat poradenství pobočkám společnosti (Evropa, Asie, Amerika) v daňových otázkách

Požadavky

- VŠ vzdělání (bakalářský nebo magisterský titul alespoň částečně provázaný s charakterem zaměstnání)
- zkušenosti na podobné pozici
- znalost IFRS, IAS 12
- angličtina na úrovni C1 (práce v mezinárodní firmě, každodenní využití AJ)
- němčina výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek