Vložit inzerát

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost z oddělení nákupu? Domluvíš se dobře anglicky? A hledáš novou pracovní výzvu?
Tak čekám na tvůj životopis!

Hledám vhodného kandidáta/kandidátku na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ.
Tvým úkolem bude:
* vedení výběrových řízení dodavatelů
* pravidelné hodnocení současných dodavatelů
* komunikace s dodavateli, případné schůzky
* nastavování smluvních podmínek, jako jsou dodací lhůty, ceny a další náklady
* práce v ERP systému a zpracování dat do tohoto sytému
* nastavování a kontrola nákupní strategie
* spolupracovat s dalšími členy nákupního oddělení

Požadavky

* min.SŠ vzdělání
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli, zákazníky, kolegy)
* Předchozí zkušenost na obdobné pozici
* ŘP. B
* dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek