Vložit inzerát

IT ADMINISTRATOR l AUTOMOTIVE l 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se IT ADMINISTRÁTOR ve strojírenství s přesahem do automotive.

Co u nás budete všechno dělat?
- Podporovat výrobní systém závodu
- Podporovat uživatele, reagovat na požadavky z helpdesk systému,
spravovat uživatelské účty a přístupy, počítačové sítě, prvky a síťové služby, servery a datová uložiště
- Spravovat tiskové služby, tisková zařízení, terminály a mobilní telefony,
technicky spravovat docházkový a přístupový systém
- Patchování PC a Serverů, provádění scanů zranitelnosti systému
- Podporovat plynulý chod lokálních aplikací
- Spravovat Zálohování a Disaster Recovery systémy

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- AJ úroveň B1
- min. 3 roky zkušeností na podobné pozici
- profesionální znalost MS Office, Správa OS MS Windows a OS MS Windows Server, VMware, ethernet
- zájem o technologie a novinky v oboru, samostatnost, odpovědnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek