Vložit inzerát

PHP Developer | HPP i IČO

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete pracovat pro jeden z největších vydavatelských domů v Česku a máte zkušenosti s PHP vývojem? Neváhejte se přihlásit.

- budeš dělat to, co umíš - vytvářet webové aplikace primárně v Symfony
- občas se budeš podílet na údržbě stávajících webů v CMS Drupal
- pracovat na mnoha zajímavých projektech
- zdokonalovat deployment

Požadavky

Co musíte umět?

- dobrá znalost PHP a chuť psát aplikace v Symfony
- znalost relačních databází, ORM a především Doctrine
- zkušenost s verzovacím nástrojem GIT
- nejsou ti cizí termíny jako CI a CD a máš zkušenosti s Jenkinsem, Github actions nebo Bitbucket pipelines
- znalost Linuxu nebo AWS výhodou, ale ne nutností
- zkušenosti s agilním vývojem - jedeme ve Scrumu
- zodpovědný přístup a chuť se neustále učit a zdokonalovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek