Vložit inzerát

Pracovník ve výrobě dveří na HPP + náborový příspěvek

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Zlín (Zlínský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v oblasti dekorační a stínící techniky hledáme vhodné uchazeče na pozici pracovníka do výroby dveří.

Máte rádi dřevo a manuální zručnost Vám není cizí ?

Jste spolehlivý, zodpovědný a hledáte stabilní zaměstnání, kde si Vás budou vážit ?

Pak hledáme právě Vás !

Nabízíme

  • práci na HPP

  • mzda od 120 Kč/hod

  • příplatky dle ZP

  • možnost práce přesčas - proplacení do výplaty

  • 20 dní dovolené

  • ranní směna / 40hod týdně

  • možnost ubytování

Náplň práce

  • příprava materiálu dle výrobního listu

  • řezání profilů, kompletace rámů, natahování síťoviny, osazování komponenty

  • kontrola a balení produktu, obsluha výrobního modulu (PC)

Požadujeme

  • praxi ve výrobním procesu

  • manuální zručnost

  • zodpovědnost a spolehlivost

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete svůj životopis na email : ostrava@arwa.cz

nebo volejte do naší pobočky v Ostravě na tel.: + 420 558 433 323

Těšíme se na Vás

Místo pracoviště

Vsetín

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží