Vložit inzerát

SUPERVIZOR ÚDRŽBY| ELEKTRO| - 1 SMĚNA !

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zástupce vedoucího elektroúdržby do výrobního závodu v Plzni městě. Pokud máte platnou elektro vyhlášku 50§6 a máte zkušenosti s koordinací pracovního týmu, tak nám neváhejte poslat svůj životopis!

Co se od Vás bude očekávat?
- Zodpovědnost za oblast elektroúdržby a provoz energetických zařízení
- Snižování technických prostojů a zvyšování efektivity
- Zodpovědnost za oblast vodního hospodářství, ochrany životního prostředí a ekologie
- Zodpovídá a zajišťuje kontrolní a revizní činnost energetických zařízení
- Koordinace pracovního týmu, rozdělní práce a dohled nad jejím provedením
- Identifikace problémů a návrhy řešení na stávajícím zařízení
- Spolupracuje s nadřízeným na nových projektech
- Účast při pravidelných či plánovaných odstávek výrobního zařízení

Požadavky

Koho na pozici hledáme a jaké kvalifikační předpoklady byste mělo mít:

- SŠ elektrotechnického zaměření
- Platná vyhláška 50 Sb. min. §6
- 3 roky zkušeností na obdobné pozici
- Zkušenost s vedením pracovního kolektivu (velkou výhodou, nikoliv podmínkou)
- Znalost čtení v technické dokumentaci
- Základní znalost pneumatiky a hydrauliky
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Být aktivním řidičem sk. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek