Vložit inzerát

Obchodní zástupce | Bezdrátové sítě | Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro stálou českou společnost působící v oboru Telecomunication/IT.
Máš zkušenosti z obdobné pozice, zkušenosti s technickým produktem a komunikativní znalost AJ? Přihlaš se!

Pracovní náplň Obchodního zástupce je zde:
- Péče o stávající zákazníky
- Rozšiřování spolupráce s klienty ve svěřeném segmentu
- Tvorba obchodních nabídek
- Prezentace produktů a novinek
- Účast na výstavách a konferencích
- Jednání se zákazníky (i v anglickém jazyce)
- Jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- Podpora činnosti obchodního týmu
- Reporting nadřízenému

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání – technický obor (ideálně elektrotechnického směru)
- Praxe na obchodní pozici (velkou výhodou je praxe v oborech Telco/IT/slaboproud)
- Anglický jazyk - komunikativní úroveň
- Orientace v oblasti bezdrátových sítí velkou výhodou
- Výborné vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti
- Samostatnost a ochota cestovat
- Řdičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek