Vložit inzerát

Specialista pro potravinářskou legislativu

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Orientujete se v platné legislativě týkající se bezpečnosti potravin pro ČR i EU? Víte, na co se dívat, když se schvalují potravinové výrobky k prodeji? Uplatněte své zkušenosti u jednoho z lídrů retailu!

Co Vás na této pozici čeká:
* Příprava, kontrola a aktualizace produktových specifikací
* Textové korektury etiket
* Spolupráce na vývoji nových produktů
* Řešení aktuálních problémů v oblasti značení výrobků
* Hledání řešení spojených s legislativou produktů ve specifických situacích
* Poskytování konzultací a odborného stanoviska
* Vytváření metodických pokynů pro plnění platných legislativních nařízení
* Tvorba a vedení související dokumentace
* Komunikace se státními úřady
* Kontrola a správa certifikátů

Požadavky

* Praxe s legislativou a etiketami na obdobné pozici pro potravinářské výrobky
* AJ/NJ alespoň na středně pokročilé úrovni - občasná komunikace se zahraničím
* Orientace v platné legislativě bezpečnosti potravin EU a ČR
* Schopnost samostatně si dohledat související dokumenty
* Dobrá znalost spisovné češtiny a odborné terminologie
* Základní znalost MS Office

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 55000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek