Vložit inzerát

KONSTRUKTÉR | Solidworks

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s konstrukcí v Solidworks? Nebo jiném 3D programu? Chceš se podílet na technických projektech, konstrukci jednoúčelových strojů, konstrukci a vývoji linek? Pokud se domluvíš anglicky a konstruování tě baví, jsi náš člověk. :) Máme tu mezinárodní tým a plné ruce práce :)

Co Tě čeká:
- konstrukční návrhy nových nástrojů pro tváření, přípravků pro montáž či jednoúčelových zařízení
- testování a vyhodnocení navrhnutých či implementovaných změn
- návrh technologií výroby pro nové výrobky (např. VW, Audi, Daimler, Caterpillar)

A mnoho dalšího :)

Požadavky

- Zkušenosti s konstruováním jednoúčelových strojů
- Umíš 3D, ideálně v Solidworks :)
- Angličtinou se dorozumíš (máme tu kolegy, kteří nemluví česky)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek