Vložit inzerát

Seniorský SAP projektový manažér | REMOTE

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného a vášnivého Seniorského SAP projektového manažéra, který má minimálně 5 let zkušeností v oblasti SAP projektového řízení.

Tato pozice vyžaduje praktickou znalost implementace SAP S/4 HANA, zkušenosti s řízením středne velkých až velkých projektu a schopnost vest týmy.
Plánovaní a monitorovaní časového plánu a rozpočtu a zdroju projektů.
Implementace a dodržování metodiky SAP Activate.
Příprava a realizace plánu a konverze na SAP S/4 HANA, včetne on-premise a cloudových prostředí.

Požadavky

- Minimálně 5 let zkušeností v řízení SAP projektu
- Zkušenost s implementací SAP S/4 HANA
- Praktická znalost SAP Activate
- Zkušenost s řízením týmu a koordinací projektových činností
- Znalost procesu a postupu v oblasti přípravy a realizaci projektu
- Výborné komunikační dovednosti v oboů jazycích (čeština/slovenčina a angličtina)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek