Vložit inzerát

Specialista logistiky |centrum Phy|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pozice: Specialista logistiky

- nutná alespoň krátká praxe a znalost Aj (B1/B2).
Mezinárodní FMCG společnost, populární zaměstnavatel, krásné prostory.

Doba neurčitá, nástup co nejdříve, centrum PRAHY.

Budeš mít na starosti:
- Skladové hospodářství (kontrola správného příjmu zboží, EDI komunikace se skladem, správnost dat v inventuře a data spotřeby)
- Paletové hospodářství
- Komunikace s externím skladem v zahraničí
- Komunikace s deployment teamem a dopravci ohledně dodávek (např. zpoždění- řešení operativních problémů)
- Komunikace se zákaznickým servisem a dalšími odděleními.

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání
- znalost Aj na poročilé úrovni, znalost Nj je výhodou
- pracovní zkušenost je vyžadována alespoň 1 rok
- proaktivní nadšenec s chutí učit se
- smysl pro organizaci a pořádek.

Máme zájem jen o seriozní kandidaturu.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek