Vložit inzerát

Koordinátor/ka náboru

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu jako Koordinátor/ka náboru a staňte se klíčovým hráčem v dynamickém prostředí naší renomované personální agentury. Hledáme nadšeného a zkušeného profesionála, který nám pomůže najít a udržet nejlepší talenty v oboru. Pokud máte vášeň pro personalistiku a chcete svou kariéru posunout na novou úroveň, právě vás hledáme!

Co od vás očekáváme:

  • Dokončené středoškolské vzdělání

  • Zkušenosti v personalistice.

  • Komunikační dovednosti

  • Organizační schopnosti

Co nabízíme:

  • Stravenky v hodnotě 140,- Kč po zkušební době

  • Možnosti profesního růstu a rozvoje.

  • Práce v přátelském a podporujícím týmu.

  • Pracovní doba od Po - Čt 08:00 do 17:00 hodin Pa 08:00 - 15:00 hodin

V případě zájmu nás neváhejte kontatkovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo volejte na 720 986 689.

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží