Vložit inzerát

Administrativní pracovník do personální agentury

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Přidejte se k našemu týmu v Karlových Varech!

Hledáme Administrativního pracovníka, který bude mít na starosti klíčové role ve zlepšování a rozvíjení našich personálních služeb. Jste-li energická osoba, která má ráda nové obchodní výzvy a umí efektivně navrhovat a realizovat inovativní řešení, čeká na Vás příležitost k rozvoji kariéry v dynamickém prostředí naší personální agentury.

Co bude vaší náplní práce?

  • Získávání nových zákazníků a zajišťování plynulé spolupráce se stávajícími klienty.

  • Udržování kontaktů s potenciálními zákaznickými společnostmi a vypracování individuálních nabídek a personálních konceptů.

  • Vývoj strategií zaměřených na zákazníka a implementace efektivních řešení na míru.

Co nabízíme?

  • Práci v moderní kanceláři s přátelským týmem.

  • Širokou škálu projektů s možnostmi pro osobní a profesní růst.

  • Příležitosti k vyvíjení inovativních a osobních řešení pro naše klienty.

  • Stravenky v hodnotě 140,- Kč po zkušební době

  • pracovní doba od Po - Čt 08:00 do 17:00 hodin Pa 08:00 - 15:00 hodin

Ideální kandidát by měl mít:

  • Skvělé komunikační dovednosti a schopnost navazovat kontakty.

  • Ukončené středoškolské vzdělání

  • Zkušenosti v personální oblasti

  • Proaktivní přístup k řešení problémů a schopnost adaptace na nové situace.

V případě zájmu nás neváhejte kontatkovat na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo volejte na 720 986 689.

Těšíme se na Vás!

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží