Vložit inzerát

ZÁKAZNICKÁ PODPORA| S NJ A AJ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Komunikace v AJ a NJ pro Vás není problém? Rádi se staráte o zákazníky a máte zkušenosti na obdobné pozici? Tak mi o Vás dejte vědět!

Jako člen týmu zákaznického servisu budete:

- komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu a emailu
- zpracovávat zákaznické objednávky (příjem, kontrola stavu, expedice apod.)
- řešit případné reklamace a přání zákazníků
- pracovat na PC (administrativa, cenové nabídky, doprava, zákaznická data aj.)
- spolupracovat s ostatními odděleními
- aktivně přispívat k zákaznické spokojenosti

Požadavky

- SŠ vzdělání
- komunikace v němčině a angličtině na výborné úrovni - denně ústní i písemná - NUTNOSTÍ!!
- profesionállní vystupování a komunikace (email, telefon)
- praxe na PC - MS Office
- praxe se SAP - výhodou
- aktivní přístup k řešení případných problémů
- týmovost

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek