Vložit inzerát

VEDOUCÍ PROJEKTANT | ELEKTRO | AŽ 80 000

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zaměřte se na tuto nabídku! Hledáme kreativního elektro projektanta, který má chuť pracovat v týmu a přinášet inovativní řešení. Pokud máte autorizaci ČKAIT a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., nebo jste ochotni si je získat, rádi bychom s vámi spolupracovali!

Co vás čeká na pozici Hlavního projektanta?

Vedení týmu projektantů: Budete mít na starost zaškolení, docházku, dovolené, apod.
Zpracovávání projektové dokumentace: Specializujeme se na vnitřní rozvody a slaboproud. Vaše kreativita a preciznost budou klíčové.
Komunikace s investory: Budete navazovat a udržovat vztahy s našimi partnery a zákazníky.
Práce v AutoCAD: Vytváření kvalitní dokumentace pro naše projekty.
Občasná práce v terénu: Terénní zkušenosti jsou výhodou, ale nejsou podmínkou.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání