Vložit inzerát

TRAINEE PROGRAM | STROJAŘINA | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent strojírenského oboru a začínáš se poohlížet po místě, na kterém nastartuješ svojí kariéru?
Do velké strojírenské firmy v Českých Budějovicích přijmeme absolventa do TRAINEE programu.

Co si pod tím představit:
Postupně budeš procházet výrobou a následně si po zapracování vybereš konkrétní část výrobního úseku.

Celý program je stanovený na 2 roky, kde se dostaneš do všech koutů firmy a v případě spokojenosti obou stran ti bude vytvořeno místo na míru.

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej zaslat svůj životopis na ivona.svepesova@grafton.cz nebo se pro více informací ozvi na číslo 601 204 498.

Těšíme se! :)

Požadavky

- VŠ vzdělání v jakémkoliv strojírenském oboru - NUTNOST
- angličtina nebo němčina na úrovni B2
- ambice růst a učit se

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 52000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek