Vložit inzerát

Specialista logistiky - 50 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v logistice a s jednáním se zákazníky?

Denně budete využívat anglický jazyk a pracovat s interním systémem a zpracovávat data zejména v MS Office, Excel.

Budete v kontaktu se zákazníkem, řešit objednávky, případné stížnosti zákazníka. Budete se podílet na plánování výroby a kontrolovat včasnost výroby - případně jednat se zákazníkem o možnost dodání vyrobených dílů.

Oceníme pokud již máte zkušenost v logistice a nejlépe z výrobní společnosti. Našich zkušených lidí si vážíme, a tak umožňujeme také případný kariérní růst v rámci společnosti.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe v logistice, na obdobné pracovní pozici
* praxe z výrobního prostředí velkou výhodou
* angličtina na komunikativní úrovni
* znalost SAP systému, MS Office, Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek