Vložit inzerát

HR GENERALIST | PRAHA 1

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici HR Generalist.

Jsi komunikativní, otevřený a vždy pozitivně naladěný? Domluvíš se anglicky a vyznáš se v HR problematice? Máš již praxi na podobné pozici?

Pak možná hledáme právě Tebe!

Co by bylo náplní Tvé práce?

- aktivně se podílet na náboru a výběrových řízeních od A do Z
- zajištování inzerce, zpracování životopisů, účast na pohovorech
- administrace pracovně právních dokumentů a benefitů
- zodpovědnost za onboarding, koordinace vstupních školení
- podpora v oblasti personálního marketingu
- podpora právního, IT, marketingového a finančního oddělení

Nástup: Ihned
Lokalita : Praha 1

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání