Vložit inzerát

Servisní inženýr

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Využijte příležitosti pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti. Hledáme zkušeného a namotivovaného servisního inženýra.

Jako servisní inženýr se stanete klíčovým členem našeho týmu, který má na starosti technickou údržbu a instalaci zařízení u našich zahraničních klientů. Vaše obchodní a komunikační dovednosti budou klíčové při navazování a udržování dobrých vztahů s našimi klienty.

Zaujala vás tato pracovní příležitost? Čtěte dál!

Co budete mít na starosti:

- zajištění technické pomoci v terénu při údržbě a instalaci strojů a zařízení

- příprava zpráv a reportů

- asistence při provádění kontrol

- spolupráce s interními zaměstnanci

- školení servisních techniků

- cestování po východní Evropě

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- min. 2 roky praxe
- znalost programu AutoCAD
- schopnost plynně komunikovat v anglickém jazyce
- ochota cestovat do zahraničí, především po východní Evropě

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek