Vložit inzerát

ASISTENT/KA | RECEPČNÍ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete být první, s kým se setkáme při návštěvě společnosti? Jste komunikativní a občasná základní komunikace v AJ pro Vás není problém? Máte organizační schopnosti?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme ASISTENT/KU/RECEPČNÍ, která/ý zajistí nejen chod recepce!

Co Vás na pozici čeká?

- zajištění chodu recepce a oddělení
- přijímání návštěv
- příjem a vyřizování hovorů (občas i v anglickém jazyce)
- zajištění cateringu na meetingy, porady apod.
- objednávka kancelářských potřeb
- administrativní činnost (pošta, datová schránka, faktury, zpracování podkladů pro agentury apod.)
- spolupráce na organizace firemních akcí
- vedení pokladny

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- mírně pokročilá komunikativní úroveň AJ (min. B1) - občasná komunikace telefonicky i osobně
- práce na PC (znalost MS Office - převížně Excel)
- ŘP skupiny B
- komunikativní a reprezentativní vystupování

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek