Vložit inzerát

ÚČETNÍ SPECIALISTA | Praha 4

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti jako účetní specialista/metodik? Baví tě řešit složitější/nestandardní účetní operace? Zakládáš si na správnosti postupů a procesů? Přidej se k nám a podílej se na zlepšování procesů v systému SAP, úpravě účetních směrnic a dalších zajímavých projektech!

Čeká tě:
- kontrola formální správnosti účetnictví v rámci holdingu
- práce na zefektivnění procesů v systému SAP
- zpracování DPH
- poradenství/pomoc při účtování nestandardních operací v rámci fúze společnosti
- komunikace s externími konzultanty v rámci daňové problematiky

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Alespoň 2 roky praxe v oblasti účetnictví
- Zkušenosti na pozici účetní specialista/účetní metodik
- Výborná znalost českých účetních standardů
- Znalost IFRS
- Základní znalost daňové problematiky
- MS Excel
- AJ min. B1
- Zkušenost se SAP výhodou
- Velkou výhodou jsou zkušenosti v rámci fúze, odštěpení nebo sloučení společnosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek