Vložit inzerát

FINANČNÍ CONTROLLER | vhodné i pro ABSOLVENTY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš nastartovat svoji kariéru ve financích po škole a láká tě finanční controlling? Do expandující společnosti hledáme finančního controllera juniora. Jsi analytický typ a rozumíš si s čísly? Jsi absolvent VŠ ekonomického zaměření? Pak je tato pozice možná právě ta, kterou hledáš.

Čeká tě:
* Tvorba reportů na základě dat z účetního oddělení
* Práce v programu Hyperion
* Zpracování forecastů, podílení se na tvorbě rozpočtů
* Zpracování měsíčních zpráv
* Naučíš se pokročilou práci v Excelu
* Zpracování dalších přehledů a ad-hoc reportů

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
* Zájem o problematiku controllingu nebo praxe na podobné pozici
* Znalost Excelu
* Angličtina min. B1
* Znalost HFM/HYPERIONU výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 44000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek