Vložit inzerát

MANAŽER NÁKUPU | AUTO | PARDUBICE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁ SE MANAŽER NÁKUPU!

Máte zkušenosti z obdobné vedoucí pozice v nákupu? Umíte vyjednávat s dodavateli?

Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co Vás na této pozici čeká?

- Plánování, koordinace, řízení operačního a efektivního zadávání zakázek
- Plánovat a řídit procesy úkolů
- Vyjednávat s dodavatelem o plánu dodávek pro zamezení nedostatku, přebytku a ztrát

- Pravidelné vyjasňování rizik s dodavateli a logistickými organizacemi
- Kontrola trendu poptávky, potřeby urychlení a výše rizika ztráty přepravy s ostatními odděleními
- Řízení zásob
- Jednání s dodavatelem o přeplánování / zrušení zakázek

Požadavky

- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru nebo související zkušenosti s nákupem
- Pracovní znalost systémů PSI a MRP a optimalizace zásob

- Zkušenosti s provozním nákupem pro společnost vyrábějící automobilovou elektroniku velkou výhodou

- Dovednosti v SAP a Microsoft Office

- Mít prezentační a vyjednávací dovednosti
- Komunikativní znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B1
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 95000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek